**Chesie**

Cheslabben High Fashion

*21.12.2006 - + 11.06.2019
 

 Otec: NUCH NV05 NORV06 Goose Gun´s Powder , WT, HD A, ED 0, 
Optigen normal/clear "Powder"
Matka: Longmeadow Joins Teamcheslab WDX, CAC, FT-aw, HD A,
ED 0, Optigen normal/clear " Piper"

V úterý 11. června nás v pozdních večerních hodinách opustila Chesinka. Bohužel s lymfomem v oblasti hrudníku už jsme nemohly dál bojovat.
Nedokážu slovy vyjádřit, jak moc mi chybí. Odešla část mne, byla velmi speciální a zanechala nesmazatelnou stopu v mnoha srdcích..
Narodila se pro mne a bylo opravdovým nejlepším přítelem, vždy po mém boku.

Mám tě ráda holčičko moje. Chybíš nám.

 

Obrazek

 

 

 

 Narozena: 21. prosince 2006
Chovatel: Birgitte Jorgensen & Kurt Jakobsen 
Majitel: Petr Novák
import Dánsko
DKK : 1/0 (B/A)
DLK : 1/1 (B)
Optigen: Normal/Clear (by parentage)

Zkoušky: LA1 (Exellent), LA2


Šampion CBR v agility 2010
Retriever DNE (neděle - OŠRA 2010)
4. místo Otevřený šampionát retrieverů - celkově 2010
Finále plemen IABC 2011
Finále národů IABC 2011

 

Nechovná - špatný skus
Kastrovaná

Chesie a rodina

Obrazek

 

Jaká je Chesie?

 

Chesinka byla náš dlouho očekávaný a vybíraný přírustek do rodiny. Panička již dlouho přemýšlela nad možností pořídit si druhého psa, hlavně na agility. Věděla, že labrador by to už být neměl, přece jenom svojí mohutnou stavbou těla není naprosto ideální. Dlouho vybírala, až jednoho dne přišel na cvičiště do začátečnického kurzu agility pes právě plemene CBR. Kdo viděl, pochopí. Vhodnost pro agility byla neodiskutovatelná...

A tak začalo dlouhé pátrání po vhodném štěňátku CBR. Ne že by bylo CHS v ČR málo, ale došli jsme k závěru, že pejska z ČR si asi nevybereme. Přišlo hledání v zahraničí až jednoho dne jsme objevili webové stránky známého kennelu Cheslabben v Dánsku.

Obrazek

Jsem opravdu ráda, že se mi povedlo importovat tuto krásnou fenku, původně za účelem výcviku agility a jiných psích sportů, ale také chovnosti. Bohužel osud tomu nepřál, Chesince na 6 měsících narostl o 1 cm předkus. O vrhu CBR jsem si mohla jen zdát, na takové feně by choval snad jen blázen. Musím ale uznat, že CHS jsem si vybrala dobře. Zodpovědný přístup Birgitte Jorgensen, která se 2 týdny po zjištění přijela osobně podívat z Dánska je až ohromující. Přesto Birgitte děkuji. Zoubky se přeci neběhá...

I´m so glad to have bitch from your kennel Birgitte, thank you so much.