Štěňátka


Všechny vrhy odchované v naší chovatelské stanici jsou plánovány s největší pozorností, protože chceme, aby odchov byl velice kvalitní. Doufáme, že štěňátka budou úspěšná nejen ve výstavních kruzích a na sportovním poli, skvělými rodinnými společníky, ale také naprosto zdravá s typickými povahovými vlastnostmi. 

Štěňátka svěříme pouze do výborných podmínek, předpokladem je trvalý kontakt s námi. Na oplátku jsme schopni zajistit doživotní chovatelský servis, pomoc s jakýmkoliv problémem, dotazem či radou. Uvítáme zájemce o kynologické aktivity např. sportovní výcvik, agility, flyball, frisbee, dogdancing, lovecký výcvik, výstavy, atd., což není podmínkou. Hlavním naším úsilím je, aby se štěňátka dostala do milujících rukou a měla tu největší životní lásku jakou mohou dostat. Pes není módní doplněk, proto budoucí majitelé musí mít jasnou představu, jak se psem trávit čas, cvičit ho a žít s ním, tedy připravte se na doslova výslech - není nám totiž jedno, kam naše miminko svěříme :).


Psi pro nás rozhodně nejsou "lukrativní job", protože to už bychom dávno zkrachovali. Jsou to naši přátelé, trávíme s nimi každý den, kdy je zahrnujeme láskou, stejně jako oni to vrací svou oddaností nám. A také takoví majitelé jsou u nás vítáni.

Každé štěňátko dostává s sebou do nového domova průkaz původu, očkovací průkaz, kupní smlouvu, čip, výbavičku, návod co a jak.. Štěňátka jsou vždy očkovaná dle věku, řádně odčervená. Naše odchovy jsou socializovány v domě, zvyklé na lidi, jiná zvířata a normální ruchy, se kterými se ve svém životě setkají. Do začátku od nás dostanete také krmivo, na které je štěňátko zvyklé, sestavený jídelníček a spoustu užitečných rad.

 

 Plánované vrhy


 

Odchovy:

Labrador retriever  A

 Border terrier      A        B      C